XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zachęcamy do uczęszczania na Msze św. sprawowane w naszym kościele. Dziękujemy za przestrzeganie norm sanitarnych. Informujemy, że w minionym tygodniu wnętrze naszego kościoła zostało poddane całościowej dezynfekcji profesjonalnym sprzętem FORTADOR.
 2. Dziś ostatnia niedziela posługi w naszej parafii dwóch księży wikariuszy: Ks. Pawła Kulpińskiego i Ks. Mariusza Miodka. Kapłani zostali posłani przez Kardynała Kazimierza Nycza do parafii warszawskich: Ks. Paweł – do parafii św. Marii Magdaleny na Wawrzyszewie, Ks. Mariusz – do parafii św. Aleksandra na Trakcie Królewskim. Ze względu na obecne ograniczenia pożegnanie Ks. Mariusza odbędzie się na Mszy św. o godz. 9:30, Ks. Pawła – na Mszy św. o godz. 11:00. Dziękujemy Księżom za ich pracę duszpasterską i życzymy błogosławieństwa Bożego w dalszej służbie w Archidiecezji.
 3. Dziś na Mszy św. o godz. 12:30 kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii Świętej.
 4. W czwartek o godz. 18:00 Msza św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Piotra Skargi, natomiast w piątek na Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.
 5. We wtorek 18 sierpnia w Markach – Pustelniku zmarł Ks. Prałat Ryszard Okiński, który od 1975 do 1985 roku był proboszczem naszej parafii i dziekanem dekanatu grójeckiego. Pogrzeb Księdza Prałata odbył się w piątek w parafii w Markach – Pustelniku, a jego ciało zostało złożone grobie rodzinnym na cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim Msza św. za śp. Ks. Ryszarda Okińskiego zostanie odprawiona w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 6:30.
 6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która dostępna jest w kiosku parafialnym.
 7. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie parafii.
 8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
  Śp. Scholastyka Ciepieniak
  Wieczny odpoczynek…