XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zachęcamy do uczęszczania na Msze św. odprawiane w naszym kościele i dziękujemy za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
  2. Dziś po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na akcję MIVA POLSKA, czyli zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. W sobotę 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 17:00 zabrzmią dzwony, a o godz. 18:00 na Mszy św. modlić się będziemy za poległych w obronie Ojczyzny.
  4. Również 1 sierpnia po Mszy św. o godz. 7:30 nabożeństwo z racji pierwszej soboty miesiąca.
  5.  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
  6. Posługę w naszej parafii kończy w tym tygodniu Pan Organista - Marek Zaszewski. Przez 10 lat jego gra na organach i śpiew towarzyszyły naszym modlitwom, niosły pociechę na pogrzebach i uświetniały uroczystości ślubne czy komunijne. Pan Marek przez kilka lat prowadził również chór parafialny. Dziękujemy Mu za pełną zaangażowania pracę, za wysoką kulturę i szacunek dla każdego człowieka i wielką życzliwość dla kapłanów. Życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Lewiczyńskiej, Pani Ziemi Grójeckiej.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która dostępna jest w kiosku parafialnym.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie parafii.