NIEDZIELA PALMOWA

 1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, który stanowi centrum roku liturgicznego Kościoła. Niestety ze względu na trwający stan epidemii pozbawieni będziemy możliwości fizycznego uczestnictwa w liturgii Świętego Triduum Paschalnego: Liturgia Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wigilii Paschalnej sprawowana będzie bez udziału wiernych. Zachęcamy do łączności modlitewnej i śledzenia transmisji internetowych, które dostępne będą na stronie naszej parafii i na profilu facebookowym.
 2. Spowiedź w tym tygodniu od poniedziałku do środy na wszystkich Mszach św. z zachowaniem norm bezpieczeństwa sanitarnego. Przypominamy, że na wypełnienie obowiązku wielkanocnej spowiedzi i komunii św. mamy czas aż do Zesłania Ducha Świętego.
 3. W Wielką Sobotę nie będzie święcenia pokarmów. Nasze świąteczne koszyczki w tym roku nie zostaną pobłogosławione przez kapłana… Pamiętajmy zatem o wspólnej modlitwie na rozpoczęcie śniadania wielkanocnego, które ma być rodzinnym świętowaniem Zmartwychwstania Pana Jezusa. Odmówienie z wiarą najprostszych modlitw, takich jak: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Wieczny odpoczynek może uczynić ten posiłek prawdziwą celebracją obecności pośród nas Zmartwychwstałego Pana.
 4. Msza św. rezurekcyjna w Niedzielę Wielkanocną sprawowana będzie bez udziału wiernych.
 5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie od poniedziałku do środy tylko w godzinach popołudniowych od 16:00 do 17:30 i załatwiać będzie wyłącznie sprawy związane z pogrzebem. W pozostałych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim czasie przekazali ofiary na konto naszej parafii.
 7. Przypominamy, że istnieje możliwość telefonicznego lub mailowego zgłaszania intencji Mszy św.
 8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
  śp. Anna Święcicka
  śp. Dariusz Sobczak
  śp. Paweł Kołodziejski
  Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…