DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. O godzinie 9:00 wyruszy Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Pani Ziemi Grójeckiej, Pocieszycielki Strapionych w Lewiczynie. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.
 2. 15 sierpnia to także dzień 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej i święto Wojska Polskiego. Z tej okazji w kościele Miłosierdzia Bożego o godz. 10:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ojczyzny i żołnierzy Garnizonu Grójec. Po Mszy św. uroczystości patriotyczne pod pomnikiem Marszałka Piłsudskiego.
 3. We wtorek 13 sierpnia o godz. 18.30 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które zakończymy uroczystą procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
 4. Dziękujemy wszystkim parafianom za tak liczny udział we wczorajszym diamentowym jubileuszu Ks. Prałata Jerzego Sikorowskiego. Jubilatowi jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.
 5. Zachęcamy do nabywania w kiosku parafialnym tygodników katolickich: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 6. W liturgii bieżącego tygodnia:
  - w środę - wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego,
  - w czwartek - Uroczystość Wniebowzięcia NMP,
  - w sobotę - wspomnienie św. Jacka.
 7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Obecnie trwa remont chodnika i schodów przed wejściem do budynku, w którym znajduje się przedszkole.