SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na akcję MIVA POLSKA, czyli zakup środków transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać!
 2. W czwartek 1 sierpnia 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Wraz z Dowództwem Garnizonu Grójec i Władzami Miasta zapraszamy
  na obchody, które rozpoczną się od Mszy św. polowej na Placu Wolności o godz. 16:00. Po Mszy św. uroczystości patriotyczne. Dla uczczenia rocznicy Powstania w godzinach od 14:00 do 18:00 prowadzona będzie akcja krwiodawstwa. Zachęcamy dorosłych do oddawania krwi.
 3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
 4. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów oraz powołań.
 5. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00. Spowiedź podczas każdej Mszy św.
 6. W sobotę o godz. 7.30 Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i nabożeństwo z racji pierwszej soboty miesiąca.
 7. Tygodniki katolickie: Gość Niedzielny i Niedziela dostępne w kiosku parafialnym. W Gościu Niedzielnym zawsze celny cotygodniowy felieton O. Dariusza Kowalczyka z Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie, W Niedzieli wywiad z Janem Ołdakowskim dyrektorem Muzeum Powstania Warszawskiego o znaczeniu tzw. polityki historycznej.
 8. W liturgii bieżącego tygodnia:
  - w poniedziałek - św. Marty
  - w środę - św. Ignacego Loyoli
 9. W ostatnim czasie zmarli nasi parafianie:
  śp. Maria Pałkowska
  śp. Henryk Maik
  śp. Tadeusz Jakubczak
  śp. Marianna Oszczak
  Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…