XII NIEDZIELA ZWYKŁA
 
1. Zapraszamy na wieczorne nabożeństwa czerwcowe.
2. Do 10 września zostaje przedłużony termin zapisów na przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas siódmych mieszkających w naszej parafii. Zgodnie ze Wskazaniami Konferencji Episkopatu Polski dotyczącymi przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania z 6 kwietnia 2017 r. „Uprzywilejowanym miejscem przygotowania bliższego i bezpośredniego do sakramentu bierzmowania jest parafia zamieszkania, a nie parafia, na terenie której znajduje się szkoła. Na tym etapie rozwoju religijnego chodzi bowiem o włączenie kandydata w życie jego parafii.”
3. We wtorek wieczorna Msza św. w intencji beatyfikacji Ks. Piotra Skargi. O godz. 19:00 w sali w Domu Pomocy kolejna prelekcja poświęcona życiu i dziełu naszego Rodaka.
4. W czwartek uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o 6:30, 7:30 i 18:00. Taca przeznaczona będzie na tzw. Daninę św. Piotra.
5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Ze względu na wakacje odprawione zostanie po Mszy św. o godz. 6:30.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
7. Rodzina Radia Maryja zaprasza na wyjazd autokarowy do Częstochowy na obchody 32. rocznicy powstania Radia Maryja w dniu 9 lipca b.r. Zapisy w kiosku parafialnym.
8. W lipcu i sierpniu nie będzię Mszy św. niedzielnej o godz. 17:00. W dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7:30. Kancelaria parafialna czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych od 16:00 do 17:30.
9. 1 lipca przypada dawne wspomnienie Najdroższej Krwi Pana Jezusa – święto patronalne Sióstr Adoratorek, którym dziękujemy za ofiarną posługę w naszej parafii.
10. Fundacja Ks. P. Skargi zaprasza dzieci na półkolonie czyli wiejskie wakacje w mieście. W programie zajęć realizowanym przez zespół pedagogów Warsztaty Einsteina wiele atrakcji dla dzieci od 5 do 12 lat.Terminy: 24-28.07.2023, 7-11.08.2023. Informacje i zapisy w zakrystii i kancelarii.
11. Bóg zapłać za ofiary na remont dachu i wpłaty na konto parafialne. Ze względu na rusztowania prosimy o zachowanie ostrożności przy korzystaniu z wejścia bocznego i z wejścia do zakrystii.