XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś niedziela misyjna. Ofiary składana na tacę przeznaczone są na dzieło misji Kościoła Świętego.
 2. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18:15. Różaniec dla dzieci – we wtorki i czwartki o godz. 17:00. Zachęcamy do modlitwy różańcowej indywidualnej i rodzinnej.
 3. W środę modlić się będziemy o rychłą beratyfikację Ks. Piotra Skargi oraz w intencji jego Dzieła charytatywnego.
 4. W następny poniedzałek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. O godz. 15:00 na starym cmentarzu procesja z wypominkami jednorazowymi (część I). W kościele o godz. 18:15 wypominki roczne, a następnie o godz. 19:00 Msza św. za naszych zmarłych krewnych, przyjaciół i dobrodziejów.
 5. W Dzień Zaduszny 2 listopada Msze św. o godz. 6:30, 7:30 i 18:00. O godz. 15:00 na starym cmentarzu procesja z wypominkami jednorazowymi (część II). O godz. 17:30 w kościele nieszpory żałobne, a o godz. 18:00 Msza św. za wszystkich wiernych zmarłych.
 6. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe.
 7. Przed kościołem kiermasz słodkich przekąsek i ciast organizowany przez Szkołę w Bikówku w celu zbierania funduszy na uroczystość nadania szkole imienia generała Jana Kowalewskiego i przekazanie sztandaru.
 8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  Śp. Renata Laskowska
  Śp. Józef Kapuściński
  Wieczny odpoczynek…