XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 12:30 nabożeństwo eucharystyczne z okazji I niedzieli miesiąca. Wyznajemy wiarę w prawdziwą, rzeczywistą i substancjalną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 2. Spotkanie dla grupy pierwszej kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 17:00.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie – po Mszy św. wieczornej, w niedziele – o godz. 18:30. Różaniec dla dzieci – we wtorki i czwartki o gdz. 17:00.
 4. W poniedziałek o godz. 17:00 wypominki, o godz. 18:00 Msza św. za naszych zmarłych krewnych, przyjaciół i dobrodziejów. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy już nowe wypominki jednorazowe i roczne. Wypominki jednorazowe odczytywane będą w Dzień Zaduszny, wypominki roczne – w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.
 5. Rozpoczynamy przygotowanie do I Komunii św. Inauguracyjne spotkania z rozdaniem różańców odbędą się w kościele w dwóch grupach:
  we wtorek 4.10 o godz. 17:00  – dla kl. IIIA, IIIB i IIIC ze Szk. Podst. Nr 2
  w czwartek 6.10 o godz. 17:00 – dla kl. IIID, IIIE ze Szk. Podst. Nr 2 i kl. III ze Szk. Podst. Nr 3
  Comiesięczne spotkania niedzielne na Mszy o godz. 17:00 odbywać się będą według następującego porządku:
  w II niedzielę miesiąca – dla kl. IIIA, IIIB i IIIC ze Szk. Podst. Nr 2
  w III niedzielę miesiąca – dla kl. IIID i IIIE ze Szk. Podst. Nr 2 i kl. III ze Szk. Nr 3
 1. W środę po Mszy św. wieczornej chorągiew Rycerzy św. Jana Pawła II.
 2. W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo z modlitwą za kapłanów.
 3. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 6:30, 7:30, 16:30 i 18:00. Spowiedź na każdej Mszy św. Zachęcamy do praktykownia comiesięcznej spowiedzi i komunii św. O godz. 19:00 w kościele katecheza przedchrzcielena.
 4. W przyszłą niedzielę gościć bedziemy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy wygłoszą kazania i rozprowadzać będą kalendarze misyjne.
 5. W naszej parafii powstaje krąg Kościoła Domowego, wspólnoty dla małżeństw sakramentalnych pragnących umocnić wiarę. Spotkania kręgu odbywają się raz w miesiącu. Jest jeszcze możliwość dołączenia do grona uczestników. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Tomaszem.
 6. Dziękujemy p. Grzegorzowi Konarzewskiemu i p. Bogdanowi Walczakowi za użyczenie podnośnika i pomioc w czyszczeniu i konserwacji rynien na dachu kościoła.
 7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  Śp. Janina Ucinek
  Śp. Tadeusz Krawczak
  Śp. Jagna Wilkosz
  Śp. Stanisław Celiński