4-11 grudnia 2022

4 grudnia, II Niedziela Adwentu
6.30 1. + Tadeusza KRZESIŃSKIEGO, Jana TKACZYKA, Zofię i Jana JANUS, Stanisławę i Piotra WOŹNIAKÓW
2. + Aldonę KŁONIECKĄ – 4 greg.
8.00 1. + Janinę i Jana PASTUSZKÓW
2. + Dorotę OLEJARZ – 4 greg.
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 + Andrzeja DURĘ
12.30 Za parafian
17.00 + Henryka i Edwarda w 12 r. śm. GWIAZDOŃ
19.00 + Barbarę STĘPIEŃ w 7 r. śm., Stanisława STĘPNIA i zm. z rodziny
5 grudnia, poniedziałek
6.30 1. + Dorotę OLEJARZ – 5 greg.
2. + Aldonę KŁONIECKĄ – 5 greg.
8.00 O miłosierdzie Boże i łaskę uzdrowienia dla Józefy
10.00 + Grażynę ZIÓŁKOWSKĄ w miesiąc po pogrzebie
17.00 Wypominki
18.00 Msza św. wypominkowa
6 grudnia, wtorek
6.30 1, + Dorotę OLEJARZ – 6 greg.
2. + zm. z rodzin SZCZEGÓLSKICH i DOBRODZIEJÓW
8.00 + Aldonę KŁONIECKĄ – 6 greg.
10.00 + Zofię SZYDŁOWSKĄ w 1 r. śm.
18.00 1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Roberta w 50 rocznicę urodzin
2. + Barbarę JACKOWSKĄ (intencja od pracowników MGOPS w Grójcu)
7 grudnia, środa
6.30 1. + Dorotę OLEJARZ – 7 greg.
2. + Aldonę KŁONIECKĄ – 7 greg.
7.30 1. + Zofię SZYMANKIEWICZ w 33 r. śm.
2. + Mariannę WIECZOREK w 13 r. śm.
18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
8 grudnia, czwartek - uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
6.30 1. + Dorotę OLEJARZ – 8 greg.
2. + Aldonę KŁONIECKĄ – 8 greg.
7.30 1. Dziękczynna za życie Mateusza z prośbą o potrzebne dary i łaski w wypełnianiu woli Bożej w jego życiu
2. O miłosierdzie Boże i łaskę uzdrowienia dla Józefy
18.00 + Lilię MUSIAŁOWSKĄ i jej bliskich
9 grudnia, piątek
6.30 1. + Dorotę OLEJARZ – 9 greg.
2. + Aldonę KŁONIECKĄ – 9 greg.
7.30 1. + Grażynę ZIÓŁKOWSKĄ (intencja od Agnieszki, Roberta i Andrzeja)
2. O miłosierdzie Boże i łaskę uzdrowienia dla Józefy
18.00 Msza św. zbiorowa z koronką do Miłosierdzia Bożego
10 grudnia, sobota
6.30 1. + Dorotę OLEJARZ – 10 greg.
2. + Aldonę KŁONIECKĄ – 10 greg.
7.30 1. + Zbigniewa SOBCZAKA
2. + Jacka Roberta DĘBIŃSKIEGO w miesiąc po pogrzebie
18.00 + Mariana GÓRSKIEGO w 2 r. śm.
11 grudnia, III Niedziela Adwentu
6.30 1. + Wacława UCINKA w 16 r. śm. i Elżbietę PTASIŃSKĄ
2. + Aldonę KŁONIECKĄ – 4 greg.
8.00 1. + Aleksandrę, Jerzego, Wiesława FILIPSKICH i Koletę HERING
2. + Jerzego KOPCZYŃSKIEGO i Pawła PRZYCHODZIEŃ
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 + Agnieszkę KAŹMIERCZYK w 10 r. śm.
12.30 Za parafian
17.00 + Alicję i Zygmunta FILIPOWICZÓW, Ryszarda i ich rodziców
19.00 + Dorotę OLEJARZ – 11 greg.