17-24 marca 2019

17 marca, II niedziela Wielkiego Postu
6.30 + Roberta, Dariusza i Bogumiła GAWROŃSKICH
8.00 O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza oraz Zbigniewa TUL i Bogdana ERBERA z okazji ich imienin
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza oraz Zbigniewa TUL i Bogdana ERBERA z okazji ich imienin
12.30 1. + Józefa KUŚMIERCZYKA greg. 1
2. + Wiktorię KOMAR w 1 r. śm.
17.00 + Halinę i Stefana IWANICKICH, Mariannę WRZOSEK
18.15 GORZKIE ŻALE
19.00 + Krystynę DACZEWSKĄ, Józefa i Zofię CIEŚLAKÓW
18 marca, poniedziałek
6.30 1. + Zofię SOPKIEWICZ greg 18
2. Za Parafian
7.30 + Józefa KUŚMIERCZYKA greg. 2
18.00 1. + Szymona KOŁODZIEJCZYKA w 7 r. śm.
2. O Boże błog. dla ks. Proboszcza z okazji imienin
19 marca, wtorek - UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NAJŚW. MARYI PANNY
6.30 + Zofię SOPKIEWICZ greg. 19
7.30 1 + Krzysztofa, Eugeniusza, Stefana i Daniela SZYDŁOWSKICH
2 + Józefa KUŚMIERCZYKA greg 3
18.00 1. + Józefa WADEŁKA, Antoniego i Walerię PIÓRKO
2. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Świętej Rodziny dla Wiolety i Krzysztofa BACŁAWSKICH z ok. roczn. ślubu
20 marca, środa
6.30 + Zofię SOPKIEWICZ greg 20
7.30 + Józefa KUŚMIERCZYKA greg 4
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
21 marca, czwartek
6.30
7.30 1. + Zofię SOPKIEWICZ greg. 21
2. + Józefa KUŚMIERCZYKA greg. 5
18.00 1. + Adama WIĘCŁAWKA
2. + Urszulę KRASUSKĄ miesiąc po pogrzebie
22 marca, piątek
6.30 + Zofię SOPKIEWICZ greg 22
7.30 + Józefa KUŚMIERCZYKA greg 6
16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci
17.15 Droga Krzyżowa
18.00 Intencje zbiorowe
23 marca, sobota
6.30 + Zofię SOPKIEWICZ greg. 23
7.30 1. + Stanisława ŚWIĄTKA w 5 r. śm., Macieja ŚWIĄTKA
2. + Józefa KUŚMIERCZYKA greg, 7
18.00 1. + Stanisława STĘPNIA w 18 r. śm., Barbarę STĘPIEŃ i zm. z rodziny
2. + Edwarda i Genowefę KUCHARSKICH
24 marca, III niedziela Wielkiego Postu
6.30 + Zofię RADECKĄ w 28 r. śm., Helenę RADECKĄ
8.00 1. + Józefa KUŚMIERCZYKA greg. 8
2. + Henryka GÓRECKIEGO i zm. z rodz. GÓRECKICH
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 + Jana BRATUSA w 41 r. śm., Helenę BRATUS
12.30 Za Parafian
17.00 + Mariana JAROSZKIEWICZA
18.15 GORZKIE ŻALE
19.00 + Stanisławę i Stanisława SEMENOWICZÓW