NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Zapraszamy na Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Przez dziewięć kolejnych dni od Wielkiego Piątku modlimy się przed Mszą św. wieczorną odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 2. Jutro w poniedziałek wielkanocny o godz. 17.00 będzie Msza św. wypominkowa, a o godz. 18.00 będziemy się modlić w wypominkach za zmarłych.
 3. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św. wieczornej w sali na plebani.
 4. W czwartek comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu. W każdy pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 modlimy się w intencji kapłanów oraz powołań kapłańskich i zakonnych.
 5. W najbliższy piątek ze względu oktawę Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas każdej Mszy św. Dzieci zapraszamy na spowiedź od godz. 16:00, a na Mszę św. o godz. 16:30.
 7. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.30 nabożeństwo z racji pierwszej soboty miesiąca.
 8. Spotkanie Bielanek w sobotę o godz. 11.00 w sali na plebani.
 9. Jutro w poniedziałek wielkanocny ofiary składane na tacę przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 10. Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na nauki przedmałżeńskie. Pierwsze spotkanie będzie w niedzielę 8 kwietnia o godz. 18.00 w domu parafialnym.
 11. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego przed każdą Mszą św. młodzież będzie czytać fragmenty z „Dzienniczka” św. siostry Faustyny, a o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 12. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać naszą parafialną gazetkę „Nicolaus”.
 13. Zachęcamy do zakupu świątecznych numerów tygodników katolickich: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. W „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł o wierze i rozumie, jako sojusznikach prawdy zatytułowany „Myślę, więc wierzę”. Natomiast „Niedzieli” m.in. przeczytamy o braciach i siostrach miłosierdzia.
 14. W Święta Wielkiej Nocy pochylamy się nad tym, co w życiu człowieka jest najważniejsze. Nie ma większej obietnicy niż Zmartwychwstanie, odkupienie i życie wieczne. Niech Świąteczne dni pozwolą Państwu odkrywać na nowo nadzieję, która płynie z pustego grobu, a radość i szczęście na zawsze zagoszczą w Państwa domach.