XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zachęcamy do uczęszczania na Msze św. sprawowane w naszym kościele. Dziękujemy za przestrzeganie norm sanitarnych.
 2. Dziś nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 17:00
 3. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. jak w dzień powszedni.
 4. W niedzielę 20 września rozpocznie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Katechezy odbywać się będą w kościele o godz. 18:00 przez 10 kolejnych niedziel.
 5. Od października katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych odbywać się będą w kościele w I piątki miesiąca o godz. 19:00.
 6. W przyszłą niedzielę parafialne Duszpasterstwo Młodzieżowe MAGIS pragnie zaprosić do kawiarenki „pod chmurką”. Na placu przed kościołem będzie można zjeść smaczne ciasto i napić się dobrego napoju. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na cele duszpasterstwa młodzieży.
 7. Zapraszamy młodzież akademicką i „poakademicką” na pierwsze spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego NIKOLAUS. Spotkanie odbędzie się 2 października w piątek o godz. 20.00 i rozpocznie się Mszą Św. w kościele. Pytania i odpowiedzi - u ks. Pawła.
 8. Na prośbę pana Burmistrza przypominamy o Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Osoby zobowiązane do wzięcia w nim udziału mogą to uczynić przez Internet, telefonicznie lub w urzędzie. Więcej informacji w gablocie.
 9. Prasa katolicka dostępna jest w kiosku parafialnym. Polecamy tygodniki: Idziemy, Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
 10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  Śp. Elżbieta Grzejszczyk
  Śp. Władysław Maliszewski
  Śp. Krystyna Świdzińska
  Śp. Teresa Bednarek
  Wieczny odpoczynek…
 11.  
 12.