V NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś kazania na temat świętości życia głosi Ks. Ryszard Halwa z Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia; po Mszach rozprowadza tygodnik „Moja Rodzina” i kalendarze.
 2. We wtorek 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy 18. Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Jest to dzień modlitwy za cierpiących oraz za tych, którzy towarzyszą chorym i cierpiącym. W naszej parafii stałą posługę na rzecz chorych pełni Ks. kan. Józef Jędrzejewski, kapelan Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu. Dziękujemy mu za gorliwą służbę w szpitalu i parafii i polecamy go opiece M.B. z Lourdes. Po wieczornej Mszy św. w Dniu Chorego modlitwa w intencji chorych i specjalne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, a następnie nabożeństwo do św. O. Pio.
 3. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie Radia Maryja.
 4. Zapraszamy młodzież akademicką i „postakademicką” na spotkanie z cyklu "Chrześcijański Mount Everest", które odbędzie się w przyszłą sobotę o godz. 19:00. Informacje u ks. Pawła Komara.
 5. Zakończyliśmy kolędę, czyli duszpasterskie odwiedziny parafian. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie księży, za rozmowy, wspólną modlitwę i za składane ofiary na potrzeby parafii.
 6. Osoby już pełnoletnie, które chciałyby przyjąć sakrament bierzmowania mogą odbyć w naszej parafii przygotowanie w cyklu cotygodniowych spotkań formacyjnych. Spotkania będę odbywać się w środy o godz. 19.00 w sali na plebanii. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w środę 4 marca.
 7. W Wielkim Poście pragniemy wystawić w parafii Misterium Męki Pańskiej. Wszystkie osoby, które chciałyby uczestniczyć w tym przedsięwzięciu jako aktorzy lub organizatorzy zapraszamy na spotkanie 28 lutego po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii. Informacje u ks. Pawła Komara.
 8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w naszym kiosku parafialnym. Polecamy Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Idziemy i Różaniec.
 9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
  śp. Elżbieta Jaworska
  śp. Andrzej Abramowski
  śp. Danuta Hałas
  Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…