NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Zapraszamy na Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Przez dziewięć kolejnych dni od Wielkiego Piątku modlimy się przed Mszą św. wieczorną odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 2. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę w poniedziałek wielkanocny przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej św. o. Pio w sali na plebanii.
 4. Rodziców dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii św. zapraszamy na ostatnie spotkanie przed uroczystością Komunii Świętej, we wtorek o godz. 19.00 w kościele.
 5. Wspólnota małżeństw zaprasza na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 w sali na plebanii. Zachęcamy małżeństwa do udziału w spotkaniach wspólnoty małżeństw naszej parafii.
 6. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca w piątek po Mszy św. wieczornej w sali na plebanii.
 7. W najbliższy piątek ze względu na oktawę Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.
 8. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o dar beatyfikacji Sługi Bożego ks. Piotra Skargi, natomiast w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.30 będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 będzie rozdanie nagród dla dzieci, które brały udział w Biblijnej Akademii Najmłodszych.
 10. Zachęcamy do zakupu świątecznych numerów tygodników katolickich: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
 11. W Święta Wielkiej Nocy pochylamy się nad tym, co w życiu człowieka jest najważniejsze. Nie ma większej obietnicy niż Zmartwychwstanie, odkupienie i życie wieczne. Niech Świąteczne dni pozwolą Państwu odkrywać na nowo nadzieję, która płynie z pustego grobu, a radość i szczęście na zawsze zagoszczą w Państwa domach.