20-27 października 2019

20 października, XXIX Niedziela zwykła
6.30 1. + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 20
2. + Teresę KARBOWIAK
8.00 1. + Mariusza WOŹNIAKA w 17 r. śm.
2. O Boże bł., potrzebne łaski dla Hanny i Janusza GAWEŁ z ok. 37 r. ślubu
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Anny i Henryka z ok. 50 r. ślubu
12.30 1. Za Parafian
2. + Janinę BYRSKĄ greg. 20
17.00 + Bogusława PIĘTKĘ w 3 r. śm.
18.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
19.00 + Jadwigę i Wacława SZUMPUR
21 października, poniedziałek
6.30 + Janinę BYRSKĄ greg. 21
7.30 + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 21
18.00 + Jacentego MAJCHRA, Henrykę MAJCHER w 25 r. śm.
22 października, wtorek - ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA
6.30 + Janinę BYRSKĄ greg. 22
7.30 + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 22
18.00 + Krzysztofa KORALA w 6 r. śm., Jana WŁODARCZYKA w 2 r. śm., Celinę, Kazimierza, Wiesławę i Danutę, Sławomira i Andrzeja KORAL
23 października, środa
6.30 + Janinę BYRSKĄ greg. 23
7.30 + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 23
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
24 października, czwartek
6.30 + Janinę BYRSKĄ greg. 24
7.30 + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 24
18.00 1. + Teresę KŁYSZ w r. śm.
2. + Sławomira BARTUSZKA
25 października, piątek
6.30 1. + Alicję MAZUR w 14 r. śm.
2. + ks. Bolesława KUŚMIRKA
7.30 1. + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 25
2. + Janinę BYRSKĄ greg. 25
18.00 Intencje zbiorowe
26 października, sobota
6.30 1. + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 26
2. + Marię KRAJEWSKĄ w 1 r. śm.
7.30 1. + Barbarę STRZAŁKOWSKĄ w 1 r. śm.
2. + Janinę BYRSKĄ greg. 26
3. + Zm. z rodz. IGNACZAKÓW
16.00 SLUB
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Zdzisława i Krystyny z ok. 40 r. ślubu oraz dla ich dzieci i wnuków
27 października, XXX Niedziela zwykła
6.30 1. + Janinę BYRSKĄ greg. 27
2. + Tadeusza, Michalinę i Henryka KOŁACZÓW, Janinę i Władysława WOJCIECHOWSKICH
8.00 1. + Aleksandrę FILIPSKĄ w 17 r. śm., Jerzego i Wiesława FILIPSKICH
2. O Boże bł., potrzebne łaski dla Barbary i Tomasza ŚREDNICKICH z ok. 40 r. ślubu
9.30 Intencje zbiorowe
11.00 1. + Jana CIEŚLAKA w 39 r. śm., Adama ZIELIŃSKIEGO, Wiktorię SADURSKĄ
2. + Tadeusza RADECKIEGO
12.30 1. Za Parafian
2. + Władysława WIŚNIEWSKIEGO greg. 27
17.00 + Krystynę SZTYK w 7 r. śm.
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
19.00 + Tadeusza OLEJARZA