DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W przyszłą niedzielę, 27 sierpnia, o godz. 9.30 zapraszamy na Mszę św. o dar beatyfikacji Sługi Bożego ks. Piotra Skargi.
 2. Nasza Parafia organizuje akcję charytatywną zatytułowaną „Pomóż dzieciom iść do szkoły”. Jest to dzieło miłosierdzia, które polega na zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin mieszkających na terenie parafii. Dar serca w postaci różnych przyborów szkolnych można składać do kosza znajdującego się przy bocznym ołtarzu. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Duszpasterstwo Młodzieży MAGIS zaprasza 8 i 9 września na Open'er - wyjazd formacyjno-integracyjny na nowy rok szkolny.
  Szczegóły w gablocie przy dzwonnicy, zapisy przyjmuje ks. Kamil.
 4. Za naszym pośrednictwem Rada Nadzorcza i Zarząd Banku Spółdzielczego w Grójcu zaprasza w niedzielę, 27 sierpnia, o godz. 17.00 na jubileuszową Mszę św. z okazji 145-lecia istnienia Banku Spółdzielczego w Grójcu.
 5. Przypominamy, że w naszym sklepiku parafialnym możemy kupić tygodniki katolickie: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę” oraz modlitewniki, Pismo Święte, różańce i inne dewocjonalia.
 6. W liturgii bieżącego tygodnia:
  - w poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, papieża,
  - we wtorek wspomnienie NMP, Królowej,
  - w czwartek święto św. Bartłomieja,
  - w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.
 7. W ostatnim czasie zmarli nasi parafianie:
  - śp. Józefa Bobrowska,
  - śp. Helena Bratus,
  - śp. Irena Nowak,
  - śp. Anna Kowalczyk,
  - śp. Dariusz Bogucki
  Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...